Laikas pagaliau išmokti groti gitara. Kiek galima tam ruoštis 🙂

Jau galite registruotis į kovo – gegužės mėn. 10 savaičių trukmės „Beno“ gitaros kursus suaugusiems

  • Vilniuje, Architektų gatvė 19. – kursų pradžia kovo 24 d. Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę šeštadieniais nuo 9,30. iki 11.00 val. Turėsime po 2 pamokas iškarto.
  • Kaune, Demokratų g. 31. – kursų pradžia kovo 19 d. Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę pirmadieniais nuo 18.00 iki 19.30 val. Turėsime po 2 pamokas iškarto.

Dabar registruojantis į kovo mėn. kursus kaina tik- 149 Eur (standartinė 199 Eur.)

Pasiteiravimui tel. 867060143 arba gitarija@gitarija.lt

REGISTRUOTIS

Kursus paruošė gitaristas, pedagogas knygų „Išmok groti gitara“, „Top 100″,“Grokime kartu“ autorius Gintaras Jakelis.

J.Gintaras kursai sugitara.lt CD Gintaras Jakelis "Vilties lietaus melodija"

Išmoksite pagroti daug gražių melodijų, akordais pritarti savo mėgstamom dainoms, Daugumai šių 20 pamokų kursų ir pakanka (turėsime po dvi pamokas iš karto) kad galėtumėte paskui tęsti mokymasi savarankiškai.

Visi kursų dalyviai turės nemokamą prieigą prie mokymosi groti gitara platformos www.sugitara.lt. Todėl, jei ką pamiršite ar kokioje pamokoje negalėsite dalyvauti, visada galėsite prisiminti, pasitikslinti ir rasti dar daug papildomos informacijos.

Norint dalyvauti būtina išankstinė rezervacija (el. paštu, FB arba telefonu) bei išankstinis. 25 Eur rezervacijos mokestis (atvykus sumokėsite likusią sumą). Gavę pavedimą iš karto susisieksime ir patvirtinsime registraciją.

Neturintiems gitarą duodame.

REGISTRUOTIS

Atsiliepimai:

Violeta Ir Sarunas Dėkoju Likimui, kad teko Jus pažinti ir mokytis iš Jūsų ne tik muzikos paslapčių, bet ir pačių geriausių žmogaus savybių- nuoširdumo, atvirumo, paprastumo ir tolerancijos. Nuoširdžiai dėkinga Violeta.

Sonata Bar Noriu pasakyti didelį Aaaačiū!!!!Neužsikabinti neįmanoma,kai mokytojas tokius atrodo neįkandamis dalykus paaiškina taip paprastai,kad nei viena daina nebeatrodo neįmanoma !!!
Daug puikių praktinių patarimų!

Giedrius Jankauskas Buvo tikrai geras laikas, praleistas ne skaitmenineje erdveje, ne spoksant i 2D ar 3D formata. Kazka padarem PATYS :)

Rita Maz Buvo puiku! Šilta, jauku, draugiška, artima sielai! Dėkoju Jums! Tai kas įvyko, pranoko visus lūkesčius!

Justina Gruodyte Labai geri kursai! Nuostabus gitaros mokytojas!

Organizatorius: VŠĮ „Gitarija“ Įk: 304523524

Šiaulių Bankas LT737180900005700392

el. paštas: gitarija@gitarija.lt
tel: 867060143.